VYBRANÉ VÝHODY ZDARMA PRODLOUŽENY DO 29. 2. 2020!

Apartmány DEL SOLE

Apartmány DEL SOLE
 • Odjezd 2020-04-18
 • First Minute
 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
Strava











Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování




Hotovo
Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Apartmány jsou umístěny v centru letoviska Bibione, vzdáleny cca 250 m od moře a veškerých služeb v letovisku.

Vybavení a služby

v blízkosti restaurace, bary, supermarkety, pizzerie, kavárny, Luna park Adriatico.

Ubytování

Apt. 2+2 B-4: pro 2-4 osoby, s klimatizací, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa. 
Apt. 3+2 B-5: pro 3-5 osob, s klimatizací, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, terasa. 
Apt. 4+2 C-6: pro 4-6 osob, s klimatizací, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, kuchyňský kout, koupelna, terasa. 
Apt. 4+2 C1-6: pro 4-6 osob, s klimatizací, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa.
Apt. 4+4 D-8: Čtyřpokojový klimatizovaný apartmán pro 4-8 osob, na 2 podlažích , sestávající z: přízemí s obývacím pokojem se 2 dvoulůžkovými rozkládacími pohovkami, kuchyňkou s myčkou, koupelnou s oknem a sprchou; 1. patro kuchyňský kout, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna. 2 kryté parkovací stání. 

Sport a zábava

v Bibione jsou cyklistické stezky - zapůjčení jízdního kola - 2 EUR/den - při zapůjčení min. na 7 dní (přilba pro děti a dětská sedačka zdarma), možnost jízdy na kolečkových bruslích, sportovní vyžití v centru dle místní nabídky - minigolf, tenisové kurty, půjčovna tandemů, skútrů.

Stravování

vlastní.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, vzdálena cca 250 metrů, plážový servis v ceně. Pláž je vhodná pro děti - řada prolézaček, skluzavek, dětské atrakce.

Doplňující informace

Dovolená s Vítkovice tours (člen Travel Family).

Poznámka

cena nezahrnuje pobytovou taxu dle místní vyhlášky cca 1 EUR/os./den - platí se na místě. Cena nezahrnuje ložní prádlo a ručníky.

Cena zahrnuje

ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, plážový servis, závěrečný úklid (s výjimkou kuchyňského koutu), Europarty: bezplatný zábavný večer pod širým nebem se špagetami, vínem, nealkoholickými nápoji, živou hudbou a dětskou animací.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Platba na místě: dětská postýlka - 2 EUR/den, dětský kočárek: 1 EUR/den. Ložní prádlo (1 set/8 EUR) a ručníky (1 set/7 EUR).

Typové pokoje

 • 2lůžkový apartmán se 2 přist. - Apt. 2+2
 • 4lůžkový apartmán se 2 přist. C6 - Apt. 4+2 C6
 • 4lůžkový apartmán se 2 přist. C1-6 - Apt. 4+2 C1-6
 • 4lůžkový apartmán se 4 přist. - Apt. 4+4
Základní informace
 •  Pláž do 300 m
Vzdálenosti
 •  K pláži: 250 m
Obsazenost pokojů
 • 2 dospělí a 2 děti2 dospělí a 2 děti
 • 5 dospělých a 1 dítě5 dospělých a 1 dítě
 • 6 dospělých a 2 děti6 dospělých a 2 děti
Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Vhodné pro
 • Pro dva
Zobrazuji:

TERMÍNY A CENY pro vybrané nástupní dny. Změnu termínu a počtu dní si můžete navolit v dalším kroku objednávky po vybrání termínu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie